24-Port PoE Ethernet Switch - Ankara

24-Port PoE Ethernet Switch - Ankara

 • 24-Port PoE Ethernet Switch - Ankara

24-Port PoE Ethernet Switch - Ankara


  FGSW-2620PVM

  SNMP Managed 24-Port 802.3af 10/100 PoE Ethernet Switch + 2-Port 1000Base-T/MiniGBIC:

  Donanım Özellikleri:

  -10/100Mbps Bakır Portlar: 24 10/ 100Base-TX RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports

  -1000Mbps Bakır Portlar: 2 10/100/1000Mbps RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports

  -SFP/mini-GBIC Slot: 2 1000Base-SX/LX, shared with Port-25~Port-26

  -Switch Fabric: 8.8Gbps / non-blocking

  -Adres Tablosu: 8K entries

  -Güç Gereksinimi : 100~240V AC, 50-60 Hz

   

  KOBİ’lerin PoE Networkleri için Uygun Maliyetli 24-Port PoE Switch:
  PLANET FGSW-2620PVM PoE Switch özellik olarak barındırdığı IEEE.802.3af PoE fonksiyonu ile wireless Access points (AP), IP telefon (VoIP) ve IP kameraları gibi cihazların, network sistemlerinde kurulum ve güvenli yönetimini optimize edebilmektedir. IEEE 802.3af PoE, üretken add-in network cihazlarının kurulum maliyetlerini azaltmaktadır. Ürün ayrıca network cihazların kurulum esnasında güç çıkışı noktalarına olan bağımlılığı ortadan kaldırmıştır.
  PoE özellikleriyle birlikte, power ve data switchlemesi tek ünite tarafından entegre edilerek, tek bir kablo üzerinden aktarılarak, ekstra AC kablolama ve zaman maliyeti kurulum sırasında ortadan kalkmıştır. Buda küçük ve orta ölçekli şirketler için kompakt, karşılanabilir,güvenli ve güvenilir güç çözümleri sunmaktadır.

  Ethernet üzerinden Güç Aktarımı ile Kolay Kablolama İmkanı:
  PoE in-line power,IEEE 802.3af standartını destekleyerek FGSW-2620PVM serisi 24 PoE uyumlu cihaza güç verebilmekte ve 100 metreye kadar 4lü çift Cat 5/5e UTP kablo aracılığıyla ulaşabilmektedir. Ethernet üzerindeki data ve power ile FGSW-2620PVM kablo dağıtım ihtiyacını azalmakta ve duvar, tavan ve ulaşılması zor yerler için elektrik güç çıkışı ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Kablo data ve powerı taşıyarak elektrikçi ve uzatma kablosu gibi gereksinimleri ortadan kaldırmaktadır. Kurulumun en önemli ana özelliği ise enerji tasarrufudur. Daha verimli güç kaynağı ile FGSW-2620PVM verimliliği uzun vadede dört doğrusal güç adaptörleri çok daha iyi olabilmektedir.

  Uzaktan Kontrol ile Merkezi Güç Yönetimi:
  FGSW-2620PVM uzaktan PoE yönetim fonksiyonları ile kolay ölçüm ve yönetim fonksiyonları ile cihazlara PoE dağıtımını sağlar ve diğer sağlayıcıların donanımları ile çalışabilirliğini kontrol eder. Web arayüzü, SNMP tuzak ve SNMP izleme ile network yöneticisi PoE cihazının statüsünü ve alarm durumunu kolaylıkla elde edebilmektedir.
  PoE switchin aşırı ısınma koruma özelliği güç çıkışı noktasından gelen gücü limitleyerek aşırı ısınma ve zarar verici seviyede çökmelerden kaçınmasını sağlayarak güvenli ve stabil bir çalışma ortaya koymaktadır.

  Kablo bağlantısı ile Üst Düzey Switchleme Performansı:
  PLANET FGSW-2620PVM 24 10/100Mbps hızlı Ethernet portları ve 2 Gigabit TP/SFP kombo portlar sunmaktadır.
  2 Gigabit TP/SFP kombo portlar 1000Base-T için 10/100/1000Mbps veya 1000Base-SX/LX  ile SFP arabirimi olarak kullanılabilir. FGSW-2620PVM yüksek performanslı switch mimarisi ve bloke olmayan switch yapısı ile kablo bağlantısı yoluyla 8.8 Gbps gibi yüksek bir veri hacmi elde etmektedir. Yerleşik iki GbE uplink portları Core switch ve serverları ciddi anlamda esneklik,uzatılabilirlik ve bağlantı artışı sunmaktadır.

  Etkin Yönetim Özellikleri:
  Kullanılan networkü geliştirmek adına, FGSW-2620PVM serisi konsol ve telnet ile yönetilebilir Ethernet Switch, WEB ve SNMP arayüzleri ile donatılmıştır. Yerleşik web tabanlı arayüzü sayesinde, FGSW-2620PVM serisi kolay kullanım, bağımsız platform yönetimi ve yapılandırma olanağı sunmaktadır. FGSW-2620PVM serisi standart ağ yönetimi protokolünü (SNMP) destekler ve herhangi bir standart tabanlı yönetim yazılımı aracılığıyla idare edilebilir.
  Metin tabanlı yönetim için FGSW-2620PVM  serisine Telnet ve konsol portu üzerinden erişilebilir. Ayrıca FGSW-2620PVM serisi SSL ve her oturumda paket içeriğini şifrelemeyi sunar.

  Robust Layer 2 Özellikleri:
  Efektif ve etkili yönetim adına, FGSW-2620PVM web arayüzü yoluyla port hız ayarlaması, Port Link kümelenmesi,
  IEEE 802.1Q VLAN ve Q-in-Q VLAN, Port ikizlemesi, Hızlı Spanning Tree ve ACL güvenliği gibi temel switch fonksiyonları programlanabilmektedir.

  Ek olarak,yazılım IGMP gözetlemesi,QoS,broadcast storm ve bant genişliği kontrolü gibi özellikleri içererek bant genişliğini geliştirmektedir.

  Gelişmiş Güvenlik ve QoS:
  FGSW-2620PVM detaylı olarak Layer 3 ve Layer 4 Access kontrol listesi (ACL) sunarak istenmeyen trafiği önlenmesini sağlamaktadır.Koruma mekanizması RADIUS ve 802.1x kullanıcı ve cihaz denetimi içermektedir. Dahası, Switch MAC filtresi, Statik MAC, IP/MAC bağlantısı ve Port güvenliği sağlayarak güvenlik durumunu zirveye taşımaktadır.
  Bu sayede yöneticiler yüksek güvenlikli şirket networklerini çok daha kısa zaman ve efor sarfederek sağlayabilmektedir.
  IP ses ve video iletişiminin istenen seviyeye geldiğinden emin olmak için, FGSW-2620PVM trafiği sınıflandırarak Layer 2 802.1p veya Layer 3 IP DSCP trafiğini strict ve WRR kuyruk algoritmasını destekleyen 4 donanım kuyruğa bölebilmektedir. Ayrıca işletmelerin sınırlı network kaynaklarından IP Office, VoIP ve video konferans iletişimi konusunda en iyi performansı almalarına yardımcı olmaktadır.

  PoE IP Telefon Ofisi:
  Çalışma ortamı büyüdükçe,ek telefona olan ihtiyaç geleneksel kablolu telefon yerine PoE IP telefon aracılığıyla çok daha uygun bedellerle karşılanabilmektedir. PLANET FGSW-2620PVM serisi PoE yönetilebilir switch işletmelere entegre data, ses ve enerji kaynaklı ağ yaratmaları konusunda yardımcı olabilmektedir. 802.3af uyumlu IP telefonlar  ekstra güç kablosu olmadan, FGSW-2620PVM üzerinden gelen sıradan Ethernet kablosu üzerinden çalışabilmektedir. FGSW-2620PVM serisi PoE IP telefonlar ile ve analog telefon adaptörleriyle mükemmel çalışmaktadır ayrıca ürünün IP QoS özelliğinin DSCP önceliği sayesinde ses iletim kalitesi gelişmektedir.
  Dahası IP telefon konumlandırması daha güvenli ve uygun maliyetlerle yapılabilerek, FGSW-2620PVM işletmelerin geleneksel telefondan IP telefona geçiş ve gelişim süreçlerinde ciddi anlamda tasarruf sağlamalarına yardımcı olmaktadır.
   
  Departman / Çalışma Grubu PoE Switch:
  FGSW-2620PVM serisi, PoE girişinden 24 üniteye kadar desteklemektedir. IP telefon sistemleri, IP kamera sistemleri ve şirketler için wireless AP grupları, FGSW-2620PVM ile kolayca kurulabilir.

  Örneklemek gerekirse IP kameralar ve AP’ler şirketleri ihtiyaçları doğrultusunda kurulabilir veya şirketlere wireless dolaşım alanı yaratılabilir. Güç şoketi sınırlaması olmadan, FGSW-2620PVM  serisi PoE switch ile IP kameraları veya WLAN AP’nin daha kolay ve verimli dağılmasını sağlar.
   
  Fabrika / Depo Uygulamaları:
  Video görüntüleme sistemleri fabrikalarda, depolarda ve halka açık alanlarda daha fazla ve daha önemli hale gelirken, PoE fonksiyonlu IP kameralar elektrik çıkışının içerde veya açık alanlarda kolayca bulunamadığı yerlerde büyük kolaylık sağlamaktadır.

  Örneklendirmek gerekirse, fabrika operasyonlarında veya depolardaki depolama güvenliği için PoE IP kameraları power çıkışının lokasyonuna bağımlılık olmadan istenen heryere montajlanabilmektedir. FGSW-2620PVM PoE switchleri ile merkezi kontrol yöneticisi olarak işlem yapabilir ve web arayüzü, SNMP trap ve SNMP gözetleme yöntemleriyle uzaktan power gözetleme fonksiyonlarına sahiptir. Yönetici PoE aygıtının verilerini ve alarm durumlarını anında elde edebilmekte ve öğrenebilmektedir. Ek olarak PoE IP kameraları uzaktan kontrol edilebilmekte buda yöneticinin yönetim etkinliğini ve üretkenliği artırmaktadır.

Powered by Bilgeweb