ZK - D100S Metal El Dedektörü

ZK - D100S Metal El Dedektörü

 • ZK - D100S Metal El Dedektörü

ZK - D100S Metal El Dedektörü


  Kolay taşınabilir olmaları nedeni ile daha çok mobil uygulamalarda tercih edilen el tipi metal dedektörleri, metal kapı dedektörleri ile aynı prensip ile çalışırlar.

  Elektromanyetik bir alan oluşturarak bir canlı ya da nesne üzerindeki metali metal yoğunluğuna göre tespit eder ve uyarı verirler.

  El dedektörleri genellikle kapı tipi dedektörlerden geçiş sonrasında eğer kişi üzerinde metal bulunduğuna dair alarm veriyorsa daha ayrıntılı bir arama yapmak için kullanılmaktadır. Bu durumda özel güvenlik görevlisi kapıdan geçen şahsı el dedektörü ile kontrol ederek üzerinde bulanabilecek bıçak, silah ve diğer metal cisimler için üst araması yapmalıdır.

  ZK-D100S taşıabilen metal el dedektörüdür. Standart 9V bataryası olan el dedektöründe tekrar 4-6 saat içinde şarj edilebilir.Aynı anda sesli ve Led ışıklı alarm ya da titreşimli ve ışıklı alarm seçenekleri mevcuttur.

  Alarm seçenekleri opsiyonlu olarak seçilebilir.Düşük hassasiyet açık iken, metal obje algılandığında, metal dedektör sadece alarm vermektedir. Opsiyonel olarak kullanılmadığında, bataryayı daha uzun süreli kullanabilmek için otomatik olarak kapanır.

Powered by Bilgeweb