4-Port Desktop Switch

4-Port Desktop Switch

 • 4-Port Desktop Switch

4-Port Desktop Switch


  FSD-504HP

  4-Port 10/100Mbps 802.3af/at PoE + 1-Port 10/100Mbps Desktop Switch (60 Watts):

  Donanım Özellikleri:

  -Ağ Bağlayıcısı: 5-Port RJ-45 for 10/100Base-TX, auto MDI / MDIX

  -PoE Enjektör Portu: 4 ports with 802.3at / af PoE injector function

  -LED: System: Power (Green)   Per PoE port:PoE (Orange, port 2 to port 5   LNK/ACT (Green, port 1 to port 5)

  -MAC Adres Tablosu:  Otomatik öğrenme fonksiyonu ile 1K MAC adres tablosu

  -Switch Fabric: 1Gbps

  -Maximum Packet: 1536Bytes

  -Güç Gereksinimi: DC 56V, 1.5A.

  -Güç Tüketimi: Max.62 watts

   

  TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

   

  SOHO ve ev kullanım çevresinde PoE uygulaması için kompakt, kolay ve hızlı kurulum adına, PLANET FSD-504HP ürününü sunmuştur. Ürün yeni masaüstü tipi 802.3at/af PoE Switch fonksiyonlarına sahiptir. FSD-504HP aşağıdaki gelişmiş fonksiyonları barındırmaktadır;

     - 4-port PoE, 60-watt PoE bütçesi,
      - 1 adet 10/100Mbps uplink portu ,
     - Küçük boyutlu ve kompakt masaüstü tipi dizayn,

  Küçük Ethernet Networkleri için Merkezi Güç Dağılımı:
  FSD-504HP sunduğu 125 watt total güç ile 4 port 10/100Mbps 802.3af/at Power over Ethernet +1 adet hızlı Ethernet Switch sunmaktadır buda network uygulamaları için yeterli PoE power sunmasını sağlamaktadır.
  4 adet 802.3at /af PoE portları sunduğu PoE power enjektör fonksiyonu ile 2 IEEE 802.3at uyumlu cihazı veya 4 IEEE 802.3af uyumlu cihazın bağlantısını sürdürebilmektedir. FSD-504HP aynı zamanda kolay,uygun maliyetli ve bloke olmayan kablo bağlantısı performansı ortaya koymaktadır. Ürün kompakt palm boyutlu metal kasayla, SOHO ve ev uygulumaları için masaüstü kurulumuna uygun bir ebattadır.
   
  SOHO Güvenliği ve IP Gözetim Altyapıları için İdeal Çözümler:
  Büyüyen IP gözetim uygulamalarını hedef alan FSD-504HP 802.3at / af PoE switch, gözetleme içinde kullanılabilerek hızlı ve kolay PoE IP kamera kurulumunda güç beslemesi olarak kullanılabilmektedir.

  FSD-504HP 802.3at ve 802.3af PoE standartlarını destekelemektedir ve 4 10/100Base-TX portlar RJ-45 bakır arabirim ile port başına 30watt’a kadar güç sunabilmektedir. Ayrıca 1 adet extra hızlı Ethernet TP arayüzü desteği ile yüksek hızlı aktarımla güvenlik görüntüleri videoları aktarılabilmektedir.
   
  Kolay Kablolama:
  Bir üniteden Ethernet yoluyla data ve powerın taşınmasıyla, FSD-504HP ile kablo ihtiyacı ve duvardan, yüksek alanlardan ve ulaşması zor alanlarda ihtiyaç duyulacak elektrik çıkışı ortadan kalkmaktadır. Kablo hem data hemde gücü taşıyarak kurulum maliyetini, eforu ve gereken işgücünü azaltmaktadır. Sunulan 4 PoE arayüz ile FSD-504HP küçük işletmeler ve iş grupları için wireless Access point, IP tabanlı kameralar ve IP telefonlar gibi ürünler kolay kurulum, uygun maliyet ve yüksek verimlilikle sağlanabilmektedirler.
   
  SOHO / EV Kullanımı için Fast Ethernet PoE Network Kurulumu:
  Ürünün gelişmiş ev kullanım özelliği ile FSD-504HP 802.3at / af PoE Switch SOHO ve ev kullanıcılarının entegre data, video ve power destekli network kurmalarına yardımcı olmaktadır. Wireless AP ve PoE IP kamera cihazları ürünle uyumlu bir biçimde çalışarak gücü Ethernet kablo yoluyla dağıtarak SOHO ve ev kullanıcılarını uygun maliyetli ve güvenilir PoE network kurmalarına yardımcı olmaktadır.
   
  PoE IP Kamera ve NVR Sistemleri için Mükemmel Entegrasyon Çözümleri:
  FSD-504HP sunduğu 4 adet 802.3at/af PoE portları ile küçük çaplı ev ve SOHO IP gözetim networkleri için ucuz maliyetli uygulamalar sunmaktadır. FSD-504HP yüksek performanslı switch mimarisi ve 60 watt PoE power bütçesine sahiptir. 4 PoE IP kameralar tarafından kaydedilen video dosyaları gücünü FSD-504HP’den alabilir ve 4 kanallı NVR sistemine kaydedilebilmekte veya güvenlik yazılımı tarafından çok daha detaylı işlem yapabilme kabiliyeti sunmaktadır.

  Örneğin; bir adet FSD-504HP,4 kanallı NVR ile kombine edilebilir böylece her bir PoE portu spesifik olarak 802.3af protokollü PoE IP kamera ile bağlanılabilerek yönetici tarafından belirli bir noktadan etkin ve kontrollü bir şekilde izleme yapılabilmektedir. FSD-504HP’nin hızlı Ethernet TP arayüzü aynı zamanda hızlı Ethernet bağlantısı sağlayarak NVR sistemlere veya public server gruplarına uplink bağlantı sağlayabilmektedir.
   
  IP Ofis / Departman / Çalışma Grubu için PoE Switch:
  İş ortamı ve alanı genişledikçe, ek telefon kurulumu ihtiyacı çok daha az bedellerle geneleksel kablolu telefon yerine PoE IP telefon sistemleri tarafından yapılabilmektedir. FSD-504HP serisi, şirketlerin daha verimli ve entegre bir biçimde data, ses ve güç kaynaklı VoIP ağı kurmasına yardımcı olmaktadır. PLANET  IEEE 802.3at uyumlu IP telefonlar, herhangi bir güç kablosu olmadan kurulabilir çünkü FSD-504HP serisinin standart Ethernet kablosu üzerinden güç alabilmektedir. 
  Wireless Ap gruplar, PoE IP telefonlar ve analog telefon adaptörleri ürünle birlikte sorunsuz çalışmaktadır ve enerjilerini Ethernet kablosu üzerinden alabilmektedirler. FSD-504HP serisi ile IP telefon kurulumu çok daha güvenilir ve az maliyetli hale gelmektedir buda şirketlerin geleneksel telefon sistemlerinden, IP telefon yapısına dönüşüm sırasında çok ciddi maliyet tasarrufu yapmalarını sağlamaktadır.

   

Powered by Bilgeweb