Hakkımızda

Hakkımızda

Cihan Bilgi Sistemleri Ltd. Şti.  2006 yılında Ankara da kurulmuş bir Zayıf Akım Sistemleri kurulumu yapan bir teknoloji firmasıdır. Firmamız 2006 yılından beri hem yurt içinde hemde yurt dışında ip kamera sistemleri , AHD kamera sistemleri, yangın sistemleri, data ve iletişim sistemlerİ, kartlı geçiş ve kontrol sistemleri, turnike sistemleri, santral ve voip sistemleri, hırsız alarm sistemeleri, parmak izi ve kontrol sistemleri, diafon sistemleri, kablolu ve kablosuz aktarım sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firmadır. 

CCTV Kamera ve ip kamera , güvenlik kameralarının, video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının direkt olarak tedarikçisidir. 

Firmamız 2012 yılından beri kendi adı ve markasıyla ip kamera ve AHD kamera ithalatı yapan bir firmadır. 

Kullanmış olduğumuz Yangın Algılama Sistemleri ürünleri hem yurt içinde hemde yurt dışında ulusal markalar olup kendi alanında lider olan markalardır.

Analog CCTV kameralar, HD güvenlik kameraları, IP kameralar ve kusursuz video gözetim sistemlerini dünya genelinde tedarik ediyoruz. Ekipmanlarımızı ev sahiplerine, işletme sahiplerine, devlet kurumlarına ve herhangi bir diğer kuruluş türüne, herhangi bir boyuta tedarik ediyoruz. İşimizin çoğu yurt içine olup, yurt dışına da kurulumlar ve satışlar yapmaktayız.

İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılayacak bir sistemi tasarlamaya yardımcı olabilecek satış mühendislerini eğitmiş bulunuyoruz. CCTV Kamera profesyonelleri, güvenlik kamerası endüstrisinde en iyi yöntem destek ve müşteri hizmetleri ile itibar kazanmıştır. 

Santral Sistemleri konusunda Karel ve Telesis ile çalışmaktayız.  

Yangın Algılama Sistemlerinde  Finder, Mavili, Teletek ve Cooper markalar ile çalışmaktayız. 

Data ve İletişim konularında tedarikçilerimiz Cisco, Digitus, Hp, Asrock, Zyxel ve Planet gibi markalar ile çalışmaktayız. 

Turnike Sistemleri konusunda Makim Turnike ile çalışmaktayız. 

Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri konusunda ise ZKteco, Honeywell, Bosch gibi markalardır. 

Ip kamera sistemlerive AHD kamera sistemleri konularında ise Samsung, Pelco, Dahua, Hikvision, Dunlop gibi sektörün öncü güvenlik markaları ile çalışmaktayız.

 

Powered by Bilgeweb