ip Kamera Sistemleri

İp Kamera Sistemleri

ip Kamera Sistemleri

İp Kamera Sistemleri Ankara'da CCTV Kamera Artıları güvenlik kameralarının analog KAMERA, 720p ve 1080p HD KAMERA  ve ağ ip , video gözetim sistemlerinin ve CCTV ekipmanlarının kapalı devre kamera sistemi direkt olarak tedarikçisidir. Ev, iş ve devlet için video gözetim sistemleri tedarik etmekteyiz. Son kullanıcılara, satıcılara ve yükleyicilere satıyoruz. Kamera Sistemleri konusu ile ilgili uzmanlaşmış 2006 yılında firmamıza başladık. Teknoloji ilerledikçe, AHD kameralar  analog yüksek çözünürlüklü, HD-SDI ve TVI kameralar kullanan ağ ip kamera sistemleri ankara ve HD güvenlik kamera sistemleri için sunmuş olduğumuz ürün portföyünü genişlettik . Ayrıca, DVR'ler, kablolar, konektörler, araçlar, test monitörleri ve aynısı yüzlerce video gözetim aksesuarını da bünyemizde bulunduruyoruz.

Kablosuz İp Kamera Sistemleri ve Uzaktan İnternet görüntülemeyle desteklenen video gözetim sistemleri uzmanlığımızdadır. Gözetim sistemlerimizin çoğu, Mac ve Windows PC'ler için DVR görüntüleme programının yanı sıra iPhone, iPad ve Android cihazlar için mobil kamera görüntüleme programları içerir. Önceden yapılandırılmış ve kurulması basit çoğu komple sistemi satıyoruz.

CCTV Kamera profesyonelleri ekibi, sektördeki en iyi müşteri hizmetleri ve yöntem desteği sağlamaya gayret göstermiştir. Ayrıca ürünlerimiz üzerinde mümkün olan en rekabetçi fiyatlandırmayı sağlarız.

Powered by Bilgeweb