Mantar Bariyer

Mantar Bariyer

 • Mantar Bariyer

Mantar Bariyer


  Mantar Bariyer Nedir? 

  Hidrolik mantar bariyer yüksek güvenlik duyulan ve şehrin trafik akışının yoğun olduğu yerlerde yaya trafiğini aksatmadan sadece araç trafiğini engelleyecek şekilde tasarlanan bariyer sistemleridir.

  Elektronik kart ile hidrolik tahrik sistemi aktif hale gelen mantar bariyer sistemi her türlü buton, uzaktan kumanda, kart okuyucu gibi kontrollere açıktır. Her türlü geçiş kontrol üst sistemleri ile entegreli olarak çalışabilen mantar bariyerler geniş kullanım alanı sağlamaktadır.

  Hidrolik mantar bariyerin hareketli kısmı 304 paslanmaz çelikten, alt kısmı galvaniz , flanşör ve kapak alüminyumdan imal edilmektedir. Mantar bariyerin açık pozisyonu standart olarak 50 cantimetre olup, isteğe göre özel durumlarda 90 cantimetreye kadar imal edilebilmektedir. Açma kapama süresi trafiğin aksamaması için standart olarak 3-4 saniyedir. 

  Mantar bariyerler aynı zamanda 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü setler halinde olarakta Cihan Teknoloji olarak satışını yapmaktayız.. 2’li, 3’lü, 4’lü mantar setlerinde mantarlar tek kontrol kabini ile kontrol edilip aynı anda inip açılırlar ve kapanırlar. 

  İstikrarlı çalışan güvenilir sisteme sahip olan mantar bariyerler askeriyeler, bakanlıklar, elçilikler, ceza evleri, hastaneler, oteller, üniversiteler , otoparklar gibi yüksek güvenlik gerektiren ve trafik yoğunluğu olan her türlü kamu ve özel kuruluşların girişi için kullanılmaktadır.

   

   

Powered by Bilgeweb