RG-S2952G-E 48 Port 10/100/1000BASE-T

RG-S2952G-E 48 Port 10/100/1000BASE-T

 • RG-S2952G-E 48 Port 10/100/1000BASE-T

RG-S2952G-E 48 Port 10/100/1000BASE-T


  RG-S2952G-E 48 Port 10/100/1000BASE-T:

  TEKNİK ÖZELLİKLERİ:

  Kapsamlı Güvenlik Özellikleri:

  CPU Koruma Teknolojisi:

  CPP (CPU Koruma Politikası) endüstri lideri bir donanım CPU koruma teknolojisidir. CPP teknolojisi, CPU için hedeflenen IPv4 / IPv6 gibi çok katmanlı protokol paketlerinin trafiğini otomatik olarak farklılaştırır ve anormal paketlerin CPU'ya saldırmasını ve kaynak tüketmesini önlemek için trafik hızını sınırlar. Bu şekilde, IPv4 / IPv6 L3 ağı ve L2 ağ ortamlarında çekirdek aygıtların CPU'larının kararlılığını sağlayabilir.

  Anti-ARP Mekanizmalar:

  RG-S2900G-E / P switch serisi, donanım tabanlı anti-ARP (Adres Çözümleme Protokolü) sahteciliğini, esnek IP-MAC bağlantı noktası bağlanmasını ve statik ve dinamik bağlantı noktası bağlantı noktası, bağlantı noktası yalıtımı ve trafik tabanlı hızı içeren birden çok güvenlik mekanizmasını destekler. Güvenli kullanıcı erişimini sağlamak için çoklu eleman bağlanmasını destekler.

  Yetkisiz DHCP Sunucularına Karşı Savunma:

  Mobil uç cihazların geniş adaptasyonu ile, birçok kullanıcı kolay Wi-Fi erişimi için SOHO kablosuz yönlendiricileri ağlarına yerleştirir. Bu tür yönlendiriciler genellikle bir DHCP sunucusu ile yerleşiktir. Aygıt yanlış bağlanmışsa, DHCP sunucusu kablolu ağda yetkisiz bir sunucu olarak bulunacaktır. Birçok uç cihaz, sahte DHCP sunucusundan yanlış IP adresleri alır ve dolayısıyla ağ erişimi reddedilir. Sorunları çözmek için RG-S2900G-E / P sadece yetkili DCHP sunucularından gelen adres talep paketlerini iletin. Bu, son cihazların sadece yetkili DHCP sunucularından IP adresleri almasını sağlar ve ağ erişim hatasını önler.

  DoS Saldırılarına Karşı Koruma:

  Ağ açıklığı, virüs bulaşmasına ve hacker saldırısına karşı savunmasız son aygıtları bırakır, normal ağ erişimini engeller. ARP sel gibi yaygın olarak bulunan saldırılar, ağ geçidinde istek yanıtında başarısızlığa neden olur; ICMP selleri, aşırı CPU yüküne yol açacaktır; DHCP isteği su baskını saldırısı DHCP sunucusundaki IP adreslerini tüketebilir ve kullanıcılar IP adreslerini alamaz ve ağa erişemez.

  RG-S2900G-E / P serisi, NFPP (Ağ Temel Koruma İlkesi) paketlerini (yönetim, yönlendirme ve protokol) sınıflandırır, hızlarını kısıtlar ve saldırılara karşı CPU ve kanal bant genişliğini çift korumayı desteklemek için saldırılarını izler. Bu şekilde, anahtarlar paketlerin normal iletimini ve protokollerin normal durumunu sağlayarak ağ stabilitesini sağlar.

  Şebeke İstikrarı Garantili:

  Ağ döngüsü, sistem kararsızlığından sorumlu bir diğer ana suçludur. RG-S2900G-E / P serisi ağ stabilitesini sağlamak için yanlış bağlantıyı ortadan kaldırmak için STP, RSTP ve MSTP sağlar.

  Gelişmiş QoS Özellikleri:

  802.1p, IP ToS (Hizmet Türü), Katman 2'den Katman 7'ye filtreleme, SP (Sıkı Öncelikli) ve WRR (Ağırlıklı Yuvarlak Robin) uygulamalarıyla, RG-S2900G-E / P serisi, esnek ve yoğun akış politikaları sağlar. Bant genişliği kontrolü ve öncelik bazlı iletme, böylece çoklu hizmet etkin bir şekilde teslim edilir.

  Yüksek güvenilirlik:

  RG-S2900G-E / P serisi, döngü tespiti için tasarlanmış, ağ güvenilirliğini sağlayan ve hata toleransı yeteneklerini geliştiren 802.1d, 802.1w, 802.1s ve RLDP (Hızlı Bağlantı Algılama Protokolü) gibi zengin ağ esnekliği özellikleri sağlar.

  Esnek Erişim Kontrolü:

  RG-S2900G-E / P serisi, farklı kullanıcıların ve ortamların kimlik doğrulama gereksinimlerini karşılayabilen esnek kimlik doğrulama politikaları sağlamak için Ruijie'nin SMP çözümü ile çalışır.

  RG-S2900G-E / P anahtarları, aynı anda 802.1X ve web kimlik doğrulama modlarını destekleyebilir. Web kimlik doğrulaması daha fazla kullanıcı deneyimi sunarken, 802.1X modu sıkı güvenlik kontrolünü zorlar. Her ikisi birlikte çeşitli uygulama senaryolarının gereksinimlerini karşılar.

  802.1X, dağıtım için bir istemci gerektirir. Çok sayıda son kullanıcıyla karşılaşıldığında, istemci kurulumu çok zaman alıcı ve yorucu bir iş haline gelecektir. RG-S2900G-E / P serisi, 802.1X dağıtımını büyük ölçüde basitleştiren otomatik istemci ataması sağlar. Kullanıcılar ağa ilk kez bağlandığında, web tarayıcıları otomatik olarak bir istemci indirme sayfasına yönlendirilir. Kullanıcılar istemciyi kolayca indirip kurabilirler.

  Belli bir kimlik doğrulama senaryolarında, bazı sunucular kimlik doğrulaması olmadan erişime izin vermelidir (ör. Üniversite ağlarında self servis web sayfaları). RG-S2900G-E / P serisi, kullanıcıların yönetici tarafından belirlenen sayfalara erişim için ücretsiz kimlik doğrulaması yapması için güvenli bir kanal oluşturma teknolojisi sunar.

  Ayrıca, ağa erişmek için kimlik doğrulanamayan yazıcılar veya VOIP telefonlar gibi uç cihazlar için ayrı bir çözüm gereklidir. Bu tür cihazların portlarını kimlik doğrulaması olarak yapılandırmak hem karmaşık hem de risklidir. Konuyu daha iyi ele almak için RG-S2900G-E / P serisi, MAC adresi kimlik doğrulamasını destekler ve yazıcının veya VOIP telefonunun ağ erişimi için kendi MAC adresi aracılığıyla doğrulanmasını sağlar.

  Enerji Tasarrufu ve Emisyon Azaltımı:

  Yeni nesil bir donanım sistemi ve gelişmiş enerji tasarruflu devre tasarımı ile RG-S2900G-E / P serisi gürültüyü önemli ölçüde azaltır ve güç tüketimini en aza indirir. RG-S2928G-E modeli, fansız bir tasarıma uyum sağlayarak güç tüketimini% 40'tan fazla azaltmakta ve gürültü dağıtım çözümü sunmamaktadır. Diğer yandan, RG-S2952G-E modeli, fanlar değişken hız kontrolü ile çalışıyor. Düşük sıcaklıklarda, fanlar tüketilen gücü ve üretilen gürültüyü en aza indirmek için hızı otomatik olarak azaltacaktır.

  RG-S2900G-P serisi otomatik / enerji tasarrufu / statik PoE modları sağlar. Ayrıca PoE portunu zamana bağlı olarak açma / kapamaya da desteklemektedir. Cihazlar, güç tüketimini daha da azaltmak için ana EEE teknolojisini benimsiyor.

  RG-S2900G-P serisi, zorlu ortamlarda esnek performans garanti eden 6KV dalgalanma / yıldırım korumasını destekler.

  Kolay Ağ Bakımı:

  RG-S2900G-E / P serisinin yerleştirilmesi kolaydır. Tak ve kullan düğmeleri, minimum yatırım maliyetleri için ana şebeke yönetimi modlarını ve protokollerini destekler.

  RG-S2900G-E / P serisi, rutin ağ teşhis ve bakımı için SNMPv1 / v2C / v3, RMON, Syslog ve USB günlük yedekleme ve yapılandırmayı destekler. Yönetici ayrıca, CLI, web NMS ve Telnet gibi çeşitlendirilmiş modları kullanarak cihazları yönetebilir ve kontrol edebilir.

   

Powered by Bilgeweb