T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

 • T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi

T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi


  T 2500K Kristal Single 3 Kollu Boy Turnikesi;

  Uygulama: Bakanlıklar, kampüs girişleri, spor sahaları, üretim tesisleri, bankalar, üniversiteler, iş merkezleri gibi açık veya kapalı her türlü alan için uygundur.

  Genel Kullanım: T 2500 K Kristal boy turnikesi single olarak üretilebilir. Geçiş aralığı 3 kollu olarak ( 120° aralıklarda) sağlanır. Turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir sonra tekrar kilitlenir. T 2500 K Kristal turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

  TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

  Kontrol /Çalışma Voltajı; 24VDC  +-%20

  Güç Tüketimi; 30W

  Tripod Kilitleme; 24 V DC

  Konumu Algılama; İki microswitch ile tripod pozisyonu algılama

  Hareket Kontrolü; Bir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü gerçekleştikten  sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve  yumuşatılarak sağlanır.

  Yer Bağlantısı; Özel yer bağlantı kaidesi ile kolay ve basit montaj

  Geçiş İkazı; Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge

  Ölçüler; 1280x1300x2198 mm

  Ağırlık; 370 kg

  Opsiyonel Aksesuarlar; Uzaktan kumanda ünitesi, buton ünitesi, kart okuyucu, biyometrik okuyucu..

   

   

   

   

   

Powered by Bilgeweb