UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül

UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül

  • UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül

UBNT U Fiber SFP Single-Mode 10G Modül


    Fiber Modül kartları bağlandıkları yönetilebilen switchlerimizin iletim mesafesini genişletmek üzere tasarlanmıştır. Yerel ağınızı onlarca km ötelere ihtiyacınız doğrultusunda genişletebilirsiniz.

    TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

    Desteklenen Medya; Single-Mode Fiber

    Konnektör Tipi; (1) LC

    RX Dalgaboyu; 1270 nm

    TX Dalgaboyu; 1330 nm

    Veri Hızı; 10 Gbps SFP+

    Kablo Uzunluğu; 10 Km

     

Powered by Bilgeweb