Hırsız Algılama Sistemi

Hırsız Algılama Sistemi

Hırsız Algılama Sistemi

Hırsız Algılama Sistemi

Alarm sistemleri içinde yer alan hırsız algılama sistemi, siz evde olun ya da olmayın sizi korumayı başarıyor. Aşağıda verilen detayları okuyarak, güvenliğin nasıl sağlandığını öğrenin.

Hırsız Algıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Hırsız algılama sistemi, harekete duyarlıdır. Bu durumda alarm sisteminin aktif olduğu durumda bir hareketlenme söz konusu olursa direkt olarak yetkili kişilere haber verir. İlk olarak sizin bildirmiş olduğunuz ilk numaraya bildirim gidecektir. Sonrasında ise direkt olarak ikinci numaraya. Eğer herhangi bir müdahale yoksa, direkt olarak 7-24 aktif olan ekibe bildirim gidecektir. Bu durumda kolluk kuvvetlerinin evinize ya da iş yerinize yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Evcil Hayvana Duyarlı: Sistemlerin en büyük özelliği evcil hayvanlara duyarlı olmalarıdır. Sistem kedi, köpek gibi evinizde olan hayvanın hareketi ile devreye girmeyecektir. Bu sayede sizin herhangi bir durumda rahatsız olmanız da önlenmiş olur.

Yukarıda verilen sistemi edinerek, siz de hırsız algılama sistemi ile olduğunuzdan çok daha güvende hissedebilirsiniz. Evinizde yokken dahi evinizi koruma altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Hırsız Algılama Sistemi Fiyatlar

Kurulacak olan sistemin boyutu ve alanın genişliği önemlidir. Sistemin sahip olduğu özellikler de önemlidir. Bu kriterler üzerinden sistemi alıp almak istemediğinize karar verebilirsiniz. Kaliteli bir sistemin tarafımızca uygun fiyatlı şekilde sunulması mümkündür. Hırsız algılama sistemi sayesinde, son derece güvenli şekilde evinizde – iş yerinizde bulunacağınızı bilin.

 

Powered by Bilgeweb